
| Velikost IEC | 112M |
| Napětí | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Výkon | 2,2 kW |
| Jmenovitá rychlost | 955 rpm |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 84,3 % |
| Jmenovitý proud při 400 V | 5,15 A |
| Třída ochrany | IP55 |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | B14K |
| Velikost příruby | C160 |
| Konec hřídele (dxL) | 28x60 mm |
| Ložisko na straně d | Ložisko bez uložení/6206-ZZ-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Ložisko n-strany | Ložisko bez uložení/6206-ZZN-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Barva | RAL7016 antracitově šedá hedvábně matná |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 48,00 Kg |
Popis produktu
Třífázový asynchronní motor podle normy IEC (EN 60034/IEC 60072). Energeticky účinný a šetrný k životnímu prostředí ve třídě účinnosti IE3 (Premium Efficiency). Vhodný pro širokou škálu standardních pohonných úloh v průmyslovém prostředí.
Vlastnosti
Rozsah dodávky
Upozornění
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)