
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Nominale stroom bij 400V | 84,08 A |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 94,2 % |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Prestaties | 45,0 kW |
| Nominale snelheid | 1470 rpm |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Maat | 200L |
| Ontwerp | B5 |
| Flensmaat | A400 |
| Aseinde (dxL) | 55x110 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6312-C3/levensduurgesmeerd |
| Lager n-zijde | Vastlager/6312-C3/levensduurgesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 277,00 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)