
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Névleges áram 400V-on | 67,34 A |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 93,3 % |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Teljesítmény | 37,0 kW |
| Névleges sebesség | 980 rpm |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Méret | 225M |
| Tervezés | B3 |
| Karimaméret | - |
| A tengely vége (dxL) | 60x140 mm |
| Csapágy d-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6313-2Z-C3/élethosszig tartó kenés |
| Csapágyazás n-oldal | Helymeghatározó csapágy/6313-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 364,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)