
| Spanning | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 87,7 % |
| Nominale stroom (bij standaardspanning) | 10,96/6,33 A |
| Nominaal vermogen | 3,0 kW |
| Uitvoersnelheid | 88 rpm |
| Uitgaand koppel | 268 Nm |
| Overdrachtsratio i | 16 |
| Versnellingsbakcoëfficiënt cG | 2 |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Kleur | blank aluminium |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 63,80 Kg |
Wormwielkast in ronde bouwvorm met draaistroommotor uit het modulaire en flexibele systeem van de Italiaanse fabrikant HYDRO-MEC
Kenmerken
Leveringsomvang
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)