
| IEC-formaat | 180M |
| Spanning | 400/690V/D/Y, 50Hz |
| Prestaties | 22,0 kW |
| Nominale snelheid | 2950 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 92,7 % |
| Nominale stroom bij 400V | 38,5 A |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B5 |
| Flensmaat | A350 |
| Aseinde (dxL) | 48x110 mm |
| Lager d-zijde | Vastlager/6310-ZZ-C3 |
| Lager n-zijde | Drijvend lager/6309-ZZ-C3 |
| Kleur | RAL7016 antracietgrijs zijdemat |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 155,00 Kg |
Beschrijving van het product
Driefasen asynchrone motor volgens IEC-norm (EN 60034/IEC 60072). Energiezuinig en milieuvriendelijk in rendementsklasse IE3 (Premium Efficiency). Geschikt voor een groot aantal standaard aandrijftaken in industriële omgevingen.
Kenmerken
Leveringsomvang
Let op
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)