
Het product kan alleen online worden besteld in de standaardconfiguratie (zie technische gegevens).
Opties kunnen beschikbaar zijn op Aanvraag mogelijk.
| Aansluiting op het lichtnet | 400V/50Hz/3ph |
| voor motorspanning | 400V/3ph |
| Nominale uitgangsstroom | 45,0A |
| Prestaties | 22,0 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp behuizing | Plaatstaal |
| Afmetingen | (BxHxD) 274x552x282mm |
| Gewicht | 23,60 Kg |
Productbeschrijving
Robuuste frequentieomvormer voor eenvoudige en decentrale installatie in "zware omgevingsomstandigheden".
Kenmerken & functies:
Opmerking
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.