
| Velikost IEC | 160L |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Výkon | 18,5 kW |
| Jmenovitá rychlost | 2945 rpm |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 92,4 % |
| Jmenovitý proud při 400 V | 33 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | B35 |
| Velikost příruby | A350 |
| Konec hřídele (dxL) | 42x110 mm |
| Ložisko na straně d | Ložisko bez uložení/6310-ZZ-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Ložisko n-strany | Polohovací ložisko/6309-ZZ-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 136,00 Kg |
Popis produktu
Třífázový asynchronní motor podle normy IEC (EN 60034/IEC 60072). Energeticky účinný a šetrný k životnímu prostředí
ve třídě účinnosti IE3 (Premium Efficiency). Vhodný pro širokou škálu standardních pohonných úloh v průmyslovém prostředí.
Vlastnosti
Rozsah dodávky
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Ce produit peut être configuré. Les options choisies sont affichées dans les informations de commande et le prix du produit et le délai de livraison sont automatiquement mis à jour.
Remarques sur la sélection des options (seulement en allemand) (autres options possibles sur demande)