
| IEC-formaat | 80 |
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Prestaties | 1,1 kW |
| Nominale snelheid | 2870 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 82,7 % |
| Nominale stroom bij 400V | 2,22 A |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B5 |
| Flensmaat | A200 |
| Aseinde (dxL) | 19x40 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6205-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6205-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 15,00 Kg |
Beschrijving van het product
Driefasen asynchrone motor volgens IEC-norm (EN 60034/IEC 60072). Energiezuinig en milieuvriendelijk
in efficiëntieklasse IE3 (Premium Efficiency). Geschikt voor een groot aantal standaard aandrijftaken in industriële omgevingen.
Kenmerken
Leveringsomvang
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)