
| Wydajność | 3,0 kW |
| Prędkość wyjściowa | 8,8 obr. |
| Wyjściowy moment obrotowy | 3250 Nm |
| Współczynnik transmisji i | 165,23 |
| Współczynnik serwisowy cG | 0,85 |
| Napięcie | Zobacz wybraną konfigurację |
| Klasa wydajności | IE3 (Premium Efficiency) |
| Sprawność przy 100% obciążenia nominalnego | 87,7 % |
| Prąd znamionowy (przy standardowym napięciu) | 11,4/6,6 A |
| Klasa ochrony | Zobacz wybraną konfigurację |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt | Konstrukcja kołnierza |
| Położenie skrzynki zaciskowej | Zobacz wybraną konfigurację |
| Koniec wału (dxL) | 60x120mm |
| Kolor | Zobacz wybraną konfigurację |
| Obudowa | Żeliwo szare |
| Waga | 115,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)