
| Napięcie | 400V/Y/YY, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 2,00/7,70 A |
| Moc znamionowa | 0,90/3,60 kW |
| Prędkość znamionowa | 1455/2890 obr. |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Rozmiar | 100L |
| Projekt | B3 |
| Rozmiar kołnierza | - |
| Koniec wału (dxL) | 28x60 mm |
| Łożysko po stronie d | Łożysko swobodne/6206-ZZ-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Łożysko po stronie n | Łożysko swobodne/6206-ZZ-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Kolor | RAL7031 |
| Obudowa | Żeliwo szare |
| Waga | 30,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)