
| Napięcie | 400V/Y/YY, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 3,00/11,00 A |
| Moc znamionowa | 1,50/5,50 kW |
| Prędkość znamionowa | 1450/2870 obr. |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Rozmiar | 132S |
| Projekt | B3 |
| Rozmiar kołnierza | - |
| Koniec wału (dxL) | 38x80 mm |
| Łożysko po stronie d | Łożysko swobodne/6208-2RS-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Łożysko po stronie n | Łożysko ustalające/6207-2RS-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Kolor | RAL7031 |
| Obudowa | Żeliwo szare |
| Waga | 50,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)