
| Wydajność | 0,55 kW |
| Prędkość wyjściowa | 25 obr. |
| Wyjściowy moment obrotowy | 200 Nm |
| Współczynnik transmisji i | 53,51 |
| Współczynnik serwisowy cG | 1,15 |
| Napięcie | Zobacz wybraną konfigurację |
| Klasa wydajności | IE2 (wysoka wydajność) |
| Sprawność przy 100% obciążenia nominalnego | 77,1 % |
| Prąd znamionowy (przy standardowym napięciu) | 2,55/1,46 A |
| Klasa ochrony | Zobacz wybraną konfigurację |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt | Konstrukcja kołnierza |
| Położenie skrzynki zaciskowej | Top |
| Koniec wału (dxL) | 32x80mm |
| Kolor | Zobacz wybraną konfigurację |
| Obudowa | Żeliwo szare |
| Waga | 19,60 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)