
| Výkon | 0,75 kW |
| Výstupní rychlost | 40 rpm |
| Výstupní točivý moment | 184 Nm |
| Převodový poměr i | 36,59 |
| Servisní faktor cG | 1,25 |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 82,5 % |
| Jmenovitý proud (při standardním napětí) | 2,95/1,69 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | Konstrukce příruby |
| Poloha svorkovnice | Nahoru |
| Konec hřídele (dxL) | 32x80 mm |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 27,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Questo prodotto puņ essere configurato. Le opzioni selezionate vengono visualizzate nelle informazioni dell'ordine e il prezzo del prodotto e i tempi di consegna vengono aggiornati automaticamente.
Note sulla selezione delle opzioni (solo in tedesco) (altre opzioni disponibili su richiesta)