
| Rozmiar IEC | 71 |
| Napięcie | Zobacz wybraną konfigurację |
| Wydajność | 0,18 kW |
| Prędkość znamionowa | 885 obr. |
| Klasa wydajności | IE3 (Premium Efficiency) |
| Sprawność przy 100% obciążenia nominalnego | 63,9 % |
| Prąd znamionowy przy 400 V | 0,59 A |
| Klasa ochrony | Zobacz wybraną konfigurację |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt | B14K |
| Rozmiar kołnierza | C105 |
| Koniec wału (dxL) | 14x30 mm |
| Łożysko po stronie d | 6202-2Z-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Łożysko po stronie n | 6202-2Z-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Kolor | Zobacz wybraną konfigurację |
| Obudowa | Żeliwo szare |
| Waga | 12,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)