
| IEC size | 132M |
| Voltage | see selected configuration |
| Power | 4,0 kW |
| Rated speed | 975 rpm |
| Efficiency class | IE3 (Premium Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 86,8 % |
| Rated current at 400V | 9,1 A |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Design | B14K |
| Flange size | C200 |
| Shaft end (dxL) | 38x80 mm |
| Bearing d side | 6208-2Z-C3/lubricated for life |
| Bearing n-side | 6208-2Z-C3/lubricated for life |
| Color | see selected configuration |
| housing | Aluminium |
| Weight | 52,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)