
| Tamaño IEC | 80 |
| Tensión | Ver configuración seleccionada |
| Rendimiento | 0,75 kW |
| Velocidad nominal | 1450 rpm |
| Clase de eficiencia | IE3 (Eficiencia Premium) |
| Eficiencia al 100% de carga nominal | 82,5 % |
| Corriente nominal a 400 V | 1,75 A |
| Clase de protección | Ver configuración seleccionada |
| Clase de aislamiento | F |
| Modo de funcionamiento | S1 (funcionamiento continuo) |
| Diseño | B14K |
| Tamaño de la brida | C120 |
| Extremo del eje (dxL) | 19x40 mm |
| Rodamiento lado d | 6004-2Z-C3/lubricado de por vida |
| Rodamiento lado n | 6004-2Z-C3/lubricado de por vida |
| Color | Ver configuración seleccionada |
| Vivienda | Aluminio |
| Peso | 14,00 Kg |
Muchas gracias. Su mensaje se ha transmitido correctamente.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)