
| IEC méret | 100L |
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Teljesítmény | 3,0 kW |
| Névleges sebesség | 2920 rpm |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 87,1 % |
| Névleges áram 400V-on | 5,6 A |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | B14G |
| Karimaméret | C200 |
| A tengely vége (dxL) | 28x60 mm |
| Csapágy d-oldal | 6206-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Csapágyazás n-oldal | 6206-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Alumínium |
| Súly | 26,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)