
| Tensión | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Clase de eficiencia | IE3 (Eficiencia Premium) |
| Eficiencia al 100% de carga nominal | 82,5 % |
| Corriente nominal (a tensión estándar) | 3,29/1,90 A |
| Potencia nominal | 0,75 kW |
| Velocidad de salida | 28 rpm |
| Par de salida | 174 Nm |
| Relación de transmisión i | 50 |
| Coeficiente de la caja de cambios cG | 1,3 |
| Clase de protección | IP55 |
| Clase de aislamiento | F |
| Modo de funcionamiento | S1 (funcionamiento continuo) |
| Color | aluminio brillante |
| Vivienda | Aluminio |
| Peso | 20,80 Kg |
Reductor de tornillo sin fin de diseño cuadrado de la serie Q del fabricante italiano HYDRO-MEC
Características
Volumen de suministro
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)