
| Tension | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Classe d'efficacité | IE3 (Premium Efficiency) |
| Rendement à 100% de la charge nominale | 82,5 % |
| Courant nominal (à tension standard) | 3,29/1,90 A |
| Puissance nominale | 0,75 kW |
| Vitesse de sortie | 30 tr/min |
| Couple de sortie | 160 Nm |
| Rapport de transmission i | 46 |
| Coefficient de transmission cG | 2 |
| Indice de protection | IP55 |
| Classe d'isolation | F |
| Mode de fonctionnement | S1 (fonctionnement continu) |
| Couleur | alu brillant |
| Boîtier | Aluminium |
| Poids | 24,20 Kg |
Réducteurs à vis sans fin de forme carrée de la série Q du fabricant italien HYDRO-MEC.
Caractéristiques
Contenu de la livraison
Merci beaucoup ! Votre message a été transmis avec succès.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)