
| Spanning | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 85,3 % |
| Nominale stroom (bij standaardspanning) | 5,94/3,43 A |
| Nominaal vermogen | 1,5 kW |
| Uitvoersnelheid | 74 rpm |
| Uitgaand koppel | 152 Nm |
| Overdrachtsratio i | 19 |
| Versnellingsbakcoëfficiënt cG | 0,9 |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Kleur | blank aluminium |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 24,30 Kg |
Wormwielkast in vierkant ontwerp uit de Q-serie van de Italiaanse fabrikant HYDRO-MEC
Kenmerken
Leveringsomvang
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)