
| Feszültség | 400/690V/D/Y, 50Hz |
| Hatékonysįgi osztįly | IE3 (prémium hatékonysįg) |
| Hatékonysįg 100%-os névleges terhelésnél | 88,6 % |
| Névleges įram (szabvįnyos feszültségen) | 7,94/4,58 A |
| Névleges teljesķtmény | 4,0 kW |
| Kimeneti sebesség | 200 rpm |
| Kimeneti nyomaték | 172 Nm |
| Įtviteli arįny i | 7 |
| Sebességvįltó együttható cG | 1,1 |
| Védelmi osztįly | IP55 |
| Szigetelési osztįly | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Szķnes | fényes alumķnium |
| Lakhatįs | Alumķnium |
| Sśly | 43,00 Kg |
Négyszögletes kivitelű csigavįltó az olasz HYDRO-MEC gyįrtó Q sorozatįból
Jellemzők
Szįllķtįsi terjedelem
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen tovįbbķtottuk.
Ez a termék konfigurįlható. A kivįlasztott opciók megjelennek a rendelési informįciókban, a termék įra és a szįllķtįsi idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kivįlasztįsįhoz (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)