
| Rendimiento | 0,12 kW |
| Velocidad de salida | 13,4 rpm |
| Par de salida | 83 Nm |
| Relación de transmisión i | 104,68 |
| Factor de servicio cG | 6,2 |
| Tensión | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Clase de eficiencia | IE3 (Eficiencia Premium) |
| Eficiencia al 100% de carga nominal | 64,8 % |
| Corriente nominal (a tensión estándar) | 0,66/0,38 A |
| Clase de protección | IP55 |
| Clase de aislamiento | F |
| Modo de funcionamiento | S1 (funcionamiento continuo) |
| Diseńo | Diseńo de la brida |
| Posición de la caja de bornes | Ver configuración seleccionada |
| Extremo del eje (dxL) | ver configurador |
| Color | aluminio brillante |
| Vivienda | Aluminio |
| Peso | 18,80 Kg |
Zakres dostawy
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)