
| Napięcie | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Klasa wydajności | IE2 (wysoka wydajność) |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 68,5 % |
| Prąd znamionowy (przy standardowym napięciu) | 1,23/0,71 A |
| Moc znamionowa | 0,25 kW |
| Prędkość wyjściowa | 54 obr. |
| Wyjściowy moment obrotowy | 31 Nm |
| Współczynnik transmisji i | 26 |
| Współczynnik przekładni cG | 2,2 |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Kolor | jasne aluminium |
| Obudowa | Aluminium |
| Waga | 9,20 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)