
| Rozmiar IEC | 80 |
| Napięcie | Zobacz wybraną konfigurację |
| Wydajność | 0,55 kW |
| Prędkość znamionowa | 935 obr. |
| Klasa wydajności | IE3 (Premium Efficiency) |
| Sprawność przy 100% obciążenia nominalnego | 77,2 % |
| Prąd znamionowy przy 400 V | 1,53 A |
| Klasa ochrony | Zobacz wybraną konfigurację |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt | B14K |
| Rozmiar kołnierza | C120 |
| Koniec wału (dxL) | 19x40 mm |
| Łożysko po stronie d | 6204-2Z-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Łożysko po stronie n | 6204-2Z-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Kolor | Zobacz wybraną konfigurację |
| Obudowa | Żeliwo szare |
| Waga | 22,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Questo prodotto può essere configurato. Le opzioni selezionate vengono visualizzate nelle informazioni dell'ordine e il prezzo del prodotto e i tempi di consegna vengono aggiornati automaticamente.
Note sulla selezione delle opzioni (solo in tedesco) (altre opzioni disponibili su richiesta)