
| Jmenovitý výkon Pn | 9,0 kW |
| Výstupní točivý moment Mn | 525 Nm |
| Převodový poměr i | 10 |
| Vstupní příruba IEC | 132 B14K (C200) |
| Průměr vstupního hřídele | 38 mm |
| Barva | RAL7046 |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 35,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)