
| Moc nominalna Pn | 13 kW |
| Wyjściowy moment obrotowy Mn | 546 Nm |
| Współczynnik transmisji i | 7 |
| Kołnierz wejściowy IEC | 132 B5 (A300) |
| Średnica wału wejściowego | 38 mm |
| Kolor | RAL7046 |
| Obudowa | Żeliwo szare |
| Waga | 35,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)