
| Velikost IEC | 112M |
| Napětí | 400/690V/D/Y, 50Hz |
| Výkon | 4,0 kW |
| Jmenovitá rychlost | 1465 rpm |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 88,6 % |
| Jmenovitý proud při 400 V | 7,9 A |
| Třída ochrany | IP55 |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | B5 |
| Velikost příruby | A250 |
| Konec hřídele (dxL) | 28x60 mm |
| Ložisko na straně d | Ložisko bez uložení/6207-ZZN-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Ložisko n-strany | Ložisko bez uložení/6207-ZZN-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Barva | RAL7016 antracitově šedá hedvábně matná |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 56,00 Kg |
Popis produktu
Třífázový asynchronní motor podle normy IEC (EN 60034/IEC 60072). Energeticky účinný a šetrný k životnímu prostředí ve třídě účinnosti IE3 (Premium Efficiency). Vhodný pro širokou škálu standardních pohonných úloh v průmyslovém prostředí.
Vlastnosti
Rozsah dodávky
Upozornění
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)