
| Jmenovitý výkon Pn | 2,7 kW |
| Výstupní točivý moment Mn | 599 Nm |
| Převodový poměr i | 45 |
| Vstupní příruba IEC | viz konfigurátor |
| Průměr vstupního hřídele | 29 Nm |
| Barva | lesklý hliník |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 35,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)