
| Voltage | see selected configuration |
| Efficiency class | IE2 (High Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 64,7 % |
| Rated current (at 230/400V) | 0,95/0,55A |
| Rated power | 0,18 kW |
| Output speed | 0,42 rpm |
| Output torque | 3860 Nm |
| translation ratio i | 3293,4 |
| Gear coefficient cG | 1,1 |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 132,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)