
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 82,5 % |
| Jmenovitý proud (při 230/400 V) | 3,15/1,81A |
| Jmenovitý výkon | 0,75 kW |
| Výstupní rychlost | 65 rpm |
| Výstupní točivý moment | 101 Nm |
| Převodový poměr i | 22,04 |
| Koeficient převodovky cG | 1 |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Hliník |
| Hmotnost | 16,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)