
| Výkon | 0,12 kW |
| Výstupní rychlost | 0,8 rpm |
| Výstupní točivý moment | 1370 Nm |
| Převodový poměr i | 1715,6 |
| Servisní faktor cG | 2 |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Třída efektivity | IE2 (vysoká účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 59,1 % |
| Jmenovitý proud (při standardním napětí) | 0,81/0,47 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | Design nohou |
| Poloha svorkovnice | Viz vybraná konfigurace |
| Konec hřídele (dxL) | 60x120 mm |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 96,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)