
| Power | 0,18 kW |
| Output speed | 2,4 rpm |
| Output torque | 700Nm |
| translation ratio i | 585,39 |
| Service factor cG | 1,25 |
| Voltage | see selected configuration |
| Efficiency class | IE2 (High Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 64,7 % |
| Rated current (at standard voltage) | 0,95/0,55 A |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Design | Leadership |
| Terminal box position | see selected configuration |
| Shaft end (dxL) | 40x80mm |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 40,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)