
| Voltage | see selected configuration |
| Efficiency class | IE2 (High Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 77,1 % |
| Rated current (at standard voltage) | 2,55/1,46 A |
| Rated power | 0,55 kW |
| Output speed | 46 rpm |
| Output torque | 93 Nm |
| translation ratio i | 30.74 |
| Gear coefficient cG | 1,60 |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 15,90 Kg |
Thank you very much! Your message was successfully sent.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)