
| Tensión | Ver configuración seleccionada |
| Clase de eficiencia | IE3 (Eficiencia Premium) |
| Eficiencia al 100% de carga nominal | 82,5 % |
| Corriente nominal (a tensión estándar) | 2,95/1,69 A |
| Potencia nominal | 0,75 kW |
| Velocidad de salida | 33 rpm |
| Par de salida | 193 Nm |
| Relación de transmisión i | 43,65 |
| Gear coefficient cG | 6,80 |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 51,00 Kg |
Thank you very much! Your message was successfully sent.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)