
| IEC-formaat | 90L |
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Prestaties | 1,1 kW |
| Nominale snelheid | 960 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 81 % |
| Nominale stroom bij 400V | 2,88 A |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B3 |
| Flensmaat | - |
| Aseinde (dxL) | 24x50 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6205-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6205-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 30,00 Kg |
Beschrijving van het product
Driefasen asynchrone motor volgens IEC-norm (EN 60034/IEC 60072). Energiezuinig en milieuvriendelijk
in efficiëntieklasse IE3 (Premium Efficiency). Geschikt voor een groot aantal standaard aandrijftaken in industriële omgevingen.
Kenmerken
Leveringsomvang
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ce produit peut être configuré. Les options choisies sont affichées dans les informations de commande et le prix du produit et le délai de livraison sont automatiquement mis à jour.
Remarques sur la sélection des options (seulement en allemand) (autres options possibles sur demande)