
| Feszültség | 400V/Y/Y/YY, 50Hz |
| Névleges áram | 9,10/25,50 A |
| Névleges teljesítmény | 3,50/12,50 kW |
| Névleges sebesség | 725/1465 rpm |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Méret | 160L |
| Tervezés | B3 |
| Karimaméret | - |
| A tengely vége (dxL) | 42x110 mm |
| Csapágy d-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6310-2RS-C3/az élettartamra kenve |
| Csapágyazás n-oldal | Helymeghatározó csapágy/6309-2RS-C3/élethosszig tartó kenés |
| Színes | RAL7031 |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 120,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)