
The product can only be ordered online in standard configuration (see technical data).
Options may be available on Request possible.
| Podłączenie do sieci | 400V/50Hz/3ph |
| dla napięcia silnika | 400V/3ph |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 5,4A |
| Wydajność | 2,2 kW |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary | (szer. x wys. x gł.) 108x128x199 mm |
| Waga | 1,90 Kg |
Zakres dostawy
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.