
| IEC méret | 112M |
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Teljesítmény | 4,0 kW |
| Névleges sebesség | 1460 rpm |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 88,6 % |
| Névleges áram 400V-on | 7,9 A |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | B3 |
| Karimaméret | - |
| A tengely vége (dxL) | 28x60 mm |
| Csapágy d-oldal | 6206-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Csapágyazás n-oldal | 6206-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Alumínium |
| Súly | 34,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)