
| IEC méret | 63 |
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Teljesítmény | 0,12 kW |
| Névleges sebesség | 930 rpm |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 57,7 % |
| Névleges áram 400V-on | 0,5 A |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | B14K |
| Karimaméret | C90 |
| A tengely vége (dxL) | 11x23 mm |
| Csapágy d-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6202-ZZ-C3/az élettartamra kenve |
| Csapágyazás n-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6202-ZZ-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 6,70 Kg |
Product description
Three-phase asynchronous motor according to IEC standard (EN 60034/IEC 60072). Energy-efficient and environmentally friendly
in efficiency class IE3 (Premium Efficiency). Suitable for a wide range of standard drive tasks in industrial environments.
Features
Scope of delivery
Thank you very much! Your message was successfully sent.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)