
| IEC size | 90L |
| Voltage | see selected configuration |
| Power | 1,5 kW |
| Rated speed | 1445 rpm |
| Efficiency class | IE3 (Premium Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 85,3 % |
| Rated current at 400V | 3,15 A |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Design | B35 |
| Flange size | A200 |
| Shaft end (dxL) | 24x50 mm |
| Bearing d side | 6205-2Z-C3/lubricated for life |
| Bearing n-side | 6004-2Z-C3/lubricated for life |
| Color | see selected configuration |
| housing | Aluminium |
| Weight | 19,00 Kg |
Thank you very much! Your message was successfully sent.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)