
| Voltage | 400/690V/D/Y, 50Hz |
| Power | 5,5 kW |
| Rated speed | 2945 rpm |
| Efficiency class | IE3 (Premium Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 89,2 % |
| Rated current at 400V | 10,2 A |
| Protection class | see selected configuration |
| Type of protection | increased safety "eb" (old "e"), device group II, category 2G |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Méret | 132S |
| Tervezés | B5 |
| Karimaméret | A300 |
| A tengely vége (dxL) | 38x80 mm |
| Csapágy d-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6208-ZZ-C3/az élettartamra kenve |
| Csapágyazás n-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6208-ZZ-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 75,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)