
| Power | 0,12 kW |
| Output speed | 22,6 rpm |
| Output torque | 50Nm |
| translation ratio i | 61,89 |
| Service factor cG | 3,1 |
| Voltage | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Efficiency class | IE3 (Premium Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 64,8 % |
| Rated current (at standard voltage) | 0,66/0,38 A |
| Protection class | IP55 |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Design | Leadership |
| Terminal box position | see selected configuration |
| Shaft end (dxL) | see configurator |
| Color | blank aluminium |
| housing | Aluminium |
| Weight | 10,30 Kg |
Scope of delivery
Thank you very much! Your message was successfully sent.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)