
| Voltage | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Efficiency class | IE2 (High Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 68,5 % |
| Rated current (at standard voltage) | 1,23/0,71 A |
| Rated power | 0,25 kW |
| Output speed | 18 rpm |
| Output torque | 78 Nm |
| translation ratio i | 80 |
| Gear coefficient cG | 1,5 |
| Protection class | IP55 |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Color | blank aluminium |
| housing | Aluminium |
| Weight | 12,20 Kg |
Thank you very much! Your message was successfully sent.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)