
| Feszültség | 400/690V/D/Y, 50Hz |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 92,1 % |
| Névleges áram (szabványos feszültségen) | 27,3/15,8 A |
| Névleges teljesítmény | 15,0 kW |
| Kimeneti sebesség | 186,67 rpm |
| Kimeneti nyomaték | 698 Nm |
| Átviteli arány i | 7,5 |
| Sebességváltó együttható cG | 1,7 |
| Védelmi osztály | IP55 |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Színes | fényes alumínium |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 251,00 Kg |
Négyszögletes kialakítású csigahajtómű az olasz HYDRO-MEC gyártó M sorozatából
Jellemzők
Szállítási terjedelem
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)