
| Velikost IEC | 132M |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Výkon | 5,5 kW |
| Jmenovitá rychlost | 975 rpm |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 88 % |
| Jmenovitý proud při 400 V | 12,71 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | B3 |
| Velikost příruby | - |
| Konec hřídele (dxL) | 38x80 mm |
| Ložisko na straně d | Ložisko bez uložení/6308-2Z-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Ložisko n-strany | Ložisko bez uložení/6208-2Z-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Hliník |
| Hmotnost | 55,70 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)