
| Velikost IEC | 200L |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Výkon | 15,0 kW |
| Jmenovitá rychlost | 730 rpm |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 89,6 % |
| Jmenovitý proud při 400 V | 29,4 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | B5 |
| Velikost příruby | A400 |
| Konec hřídele (dxL) | 55x110 mm |
| Ložisko na straně d | Ložisko bez uložení/6312-2Z-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Ložisko n-strany | Polohovací ložisko/6312-2Z-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 231,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)