
| Tensión | 400V/Y/Y, 50Hz |
| Corriente nominal | 1,9/3,9 A |
| Potencia nominal | 0,5/1,5 kW |
| Velocidad nominal | 960/1415 rpm |
| Clase de aislamiento | F |
| Modo de funcionamiento | S1 (funcionamiento continuo) |
| Talla | 90L |
| Diseño | B3 |
| Tamaño de la brida | - |
| Extremo del eje (dxL) | 24x50 mm |
| Rodamiento lado d | Rodamiento libre/6205-2Z-C3/lubricado de por vida |
| Rodamiento lado n | Rodamiento libre/6205-2Z-C3/lubricado de por vida |
| Color | Ver configuración seleccionada |
| Vivienda | Aluminio |
| Peso | 18,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)