
| Feszültség | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 85,3 % |
| Névleges áram (szabványos feszültségen) | 5,70/3,29 A |
| Névleges teljesítmény | 1,5 kW |
| Kimeneti sebesség | 70 rpm |
| Kimeneti nyomaték | 168 Nm |
| Átviteli arány i | 20 |
| Sebességváltó együttható cG | 3,3 |
| Védelmi osztály | IP55 |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Színes | fényes alumínium |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 53,50 Kg |
Kör alakú csigahajtómű háromfázisú motorral az olasz HYDRO-MEC gyártó moduláris és rugalmas rendszeréből.
Jellemzők
Szállítási terjedelem
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)