
| Voltage | see selected configuration |
| Efficiency class | IE2 (High Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 59,1 % |
| Rated current (at 230/400V) | 0,81/0,47A |
| Rated power | 0,12 kW |
| Output speed | 57 rpm |
| Output torque | 18 Nm |
| translation ratio i | 24,3 |
| Gear coefficient cG | 2,9 |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Color | see selected configuration |
| housing | Aluminium |
| Weight | 7,20 Kg |
Thank you very much! Your message was successfully sent.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)