
| Tensión | Ver configuración seleccionada |
| Clase de eficiencia | IE3 (Eficiencia Premium) |
| Eficiencia al 100% de carga nominal | 84,1 % |
| Corriente nominal (a 230/400 V) | 4,35/2,50A |
| Potencia nominal | 1,1 kW |
| Velocidad de salida | 4,2 rpm |
| Par de salida | 2380 Nm |
| Převodový poměr i | 340,39 |
| Koeficient převodovky cG | 1,8 |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 141,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)